• Головна
  • Тарас Юрик: “Стоп реванш! Проросійські сили активізувались і намагаються познущатись з України”
16:01, 21 червня 2019 р.

Тарас Юрик: “Стоп реванш! Проросійські сили активізувались і намагаються познущатись з України”

Наступальні кроки з боку Москви щодо фактичного скасування Православної церкви України, за яку віряни молилися і яку відстоювали не одне тисячоліття, дає підстави готуватися до найгіршого.

Щоденні новини та події дають чітко зрозуміти, для нашого північного сусіда “відкрили двері” і він готовий до масштабного вторгнення,- переконаний народний депутат України Тарас Юрик. Перегляд Закону про декомунізацію, всупереч якому, у Харкові таки повернули назву проспекту, змінивши націоналіста Григоренка на Жукова. Останній відомий в історії, як україноненависник і це все є нічим іншим, як реваншем московських прихильників, які не шанують ані Героїв Майдану, ані наших військових.

Тарас Юрик додає, що зараз відбувається масове повернення в Україну регіоналів та поновлення деяких з них на високих посадах. Зокрема, насторожує ситуація із Портновим, коли сотні студентів вийшли на протест, із вимогою скасувати призначення його викладачем в Національному університеті ім. Шевченка, адже ця особистіть відома усім, як “юрист Януковича”. В нашій історії вже були випадки, коли молодь виходила на мітинги, з метою здобуття справедливості та недопущення прийняття антипатріотичних рішень.

“Ми на маємо права допустити сьогодні перегляду Закону про мовні квоти. Це не просто крок назад, це втрата самоідентичності. Ми стільки років боролися і прагнули чути по радіо, ТБ та в кіно — українську мову. Скільки артистів зараз стали відомими лише тому, що вони тепер не під клеймом “не формат”. Україномовні співаки виступають на світових сценах, а україномовні актори представляють свої кінокартини на відомих європейських майданчиках. Тепер це хочуть від нас забрати. Не здамось так легко” - підсумовує Тарас Юрик.

Тарас Юрик: “Стоп реванш! Проросійські сили активізувались і намагаються познущатись з України”, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Юрик #вторгнення #Росія
Оголошення
live comments feed...