• Головна
  • "Два дні після розстрілу земля рухалася, і було чути стогін живцем закопаних": про місце масових страт на Тернопільщині (ФОТО)
09:01, 26 червня 2019 р.

"Два дні після розстрілу земля рухалася, і було чути стогін живцем закопаних": про місце масових страт на Тернопільщині (ФОТО)

Знання історії потрібне для того, щоб відвернути у майбутньому повторення жахливих подій та злочинів, котрі вже траплялися із людством.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук Анатолій Василюк, щоб не дати тернополянам забути про звірства минулих часів, опублікував фото, додавши до нього шокуючий коментар:

"Місце розстрілу в’язнів Кременецької в’язниці. Початок розстрілу в’язнів на цьому місці започаткували поляки потім німці, а більшовики перевершили усіх!!! Околиці села Шепетин Дубенського району!".

"Пане Василь, там були розстріляні німцями викладачі Кременецького лісоколеджу, місцева інтелігенція і пацієнти психіатричної лікарні. Ще два дні після розстрілу земля рухалася і було чути стогін живцем закопаних. За цією могилою доглядав місцевий лісник, а після його смерті за неї забули".- Прокоментував Андрій Любунь.

"Два дні після розстрілу земля рухалася, і було чути стогін живцем закопаних": про місце масових страт на Тернопільщині (ФОТО), фото-1

Дописувачі повідомляють, що там були розстріляні німцями викладачі Кременецького лісоколеджу , місцева інтелігенція і пацієнти психіатричної лікарні. Ще два дні після розстрілу земля рухалася і було чути стогін живцем закопаних. За цією могилою доглядав місцевий лісник , а після його смерті за неї забули.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Розстріли #Кременецький #район #в'язні #викладачі
Останні новини
Оголошення
live comments feed...