Невістка і свекруха народили донечок з інтервалом в одну годину: незвична історія української сім'ї

На Житомирщині невістка та свекруха з різницею у годину в одному пологовому народили донечок. У старшої жінки це вже 14 дитина, в молодшої – третя, йдеться у ТСН.

Поки новонароджена Евеліна вередує, її тітка Лея мирно спить. Між ними 50 грамів і 3 сантиметри різниці, а день народження один на двох. Їхні матері, свекруха і невістка, - поруч в одній палаті. Зізнаються, хвилювалися одна за одну більше ніж за себе. 

Медики зізнаються, що це унікальний випадок. Кажуть: обидві родички з груп ризику. У 41-річної Марини - це вже 14-ті  пологи. У  її невістки Юлі - треті, але попередні завершилися кесаревим розтином. Цього разу операційної вдалося уникнути. "Жінки народили з різницею в одну годину 15 хвилин двох здорових народжених дівчаток", - розказала лікар Житомирського обласного перинатального центру Оксана Есмонт.

Вдома на немовлят, а ще більше на їхніх мам, неабияк чекає велика родина. 22-річна Ганна, яка лишилася на господарстві, зізнається: втомилася бути за маму. Поки тато і її старший брат на роботі, мусить поратися з сестрами, братами і племінниками. Їх у родині 15: найменшому два роки, найстаршому - 23. Для новонародженої сестрички брати вже склали ліжечко.

Уся родина, крім старшого брата з сім'єю, тулиться в двох кімнатках старої хати, обідають по черзі. Саме тому сім'я вже взялася споруджувати новий будинок: звела стіни і тепер шукає гроші на закінчення будівництва. Кімнати планують з запасом, адже це, сподіваються, не останні немовлята в їхній родині.

"Боюсь того моменту, коли мені скажуть, що я не буду мати дітей. Не відчувається вік, втрата якоїсь сили. Коли вони є, то відкривається друге дихання", - каже породілля-свекруха Марина Снайко. 

Зустрічати багатодітних мам з новонародженими донечками планують урочисто, обіцяли завітати навіть чиновники з подарунками. З пологового невістку, свекруху, тітку та племінницю обіцяли виписати за кілька днів. 

пологи свекруха невістка діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі