Жахливий сморід у тернопільському парку "Топільче" відлякує відвідувачів (ФОТО)

Тернополяни скаржаться, що у парку "Топільче" неможливо гуляти через жахливий сморід, який іде від води.

Як повідомляє "TeNews", вода там насичено-зеленого кольору, вкрита зеленою плівкою, застояна. Люди кажуть, хотіли б проводити час у цьому парку, але зараз це нереально.

"Я живу неподалік цього парку, я в декреті, маю дворічного синочка і ми раніше щодня гуляли у "Топільче", бо хочеться утікати подалі від будинків і шумних доріг. Та зараз тут неможливо дихати, запах від води настільки неприємний, що з тією коляскою хочеться чимдуж бігти подалі і шукати чистішого повітря.

З тим неодмінно треба щось робити, адже таких мам з дітьми як я – тут безліч кожного дня, тут зранку до вечора проводять час люди літнього віку, тут проходять жителі міста ідучи на роботу, і вкінці-кінців, ми тернополяни, маємо право на належні умови життя і хочемо, щоб їх нам забезпечили ті, хто за це відповідає. Вимагаю, щоб цю проблему у місті вирішили", - розповідає тернополянка Галина.

Жахливий сморід у тернопільському парку "Топільче" відлякує відвідувачів (ФОТО), фото-1 Жахливий сморід у тернопільському парку "Топільче" відлякує відвідувачів (ФОТО), фото-2 Жахливий сморід у тернопільському парку "Топільче" відлякує відвідувачів (ФОТО), фото-3
Сморід Топільче Тернопіль гуляти жахливий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі