Все більше тернополян долучається до "Сусідської варти"

Інспектори із зв'язків з громадськістю, в рамках проекту "Безпечний офіс Тернополя" спільно із представниками громадської організації «Центр громадського моніторингу та аналітики», зустрілися із мешканцями будинку на вулиці Бродівській, 53. Напередодні, вони виявили бажання долучитися до Сусідської варти – і ми радо відгукнулися, оскільки намагаємося всіляко підтримувати прагнення тернополян формувати безпечне середовище у місті.

У громадян відбувся конструктивний діалог із інспекторами. Оскільки це була перша зустріч, вони розповіли присутнім, як саме діє "Сусідська варта", її основні завдання та які реальні кроки потрібно зробити,аби правопорядок переважав над злочинністю. Мешканці, у свою чергу, розповіли про проблемні питання, над вирішенням яких надалі взаємодіючи працюватимемо.

Наприкінці зустрічі громадяни разом із поліцейським зробили оцінку безпеки двору. А наступна зустріч відбудеться уже згодом.

Закликаємо мешканців й інших мікрорайонів Тернополя брати приклад та долучатися до "Сусідської варти". Разом зробимо місто безпечним

Тернопіль патрульні варта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі