• Головна
  • На Тернопільщині невідомі "підглядали" за суддею
14:02, 11 липня 2019 р.

На Тернопільщині невідомі "підглядали" за суддею

Виконуючий обов’язки голови Гусятинського районного суду Тернопільської області звернув до Вищої ради правосуддя і Генеральну прокуратуру України із заявою про втручання в діяльність судді.

Як наголошується в зверненні, невстановлені особи проникли в будівлю суду і встановили в приймальні судді (а вона знаходиться на третьому поверсі) предмет для здійснення запису і передачі інформації. При цьому аудіо- і відеозапис велися з кабінету голови. Пристрій виявив консультант суду і невідкладно повідомив в правоохоронні органи, пише «Я і закон».

В ході огляду кабінету судді було виявлено і сам пристрій прихованої відеофіксації, що на думку судді, є непроцесуальним впливом на суддю і втручанням в його діяльність

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #відеокамера #суддя
Останні новини
Оголошення