Володимир Іванишин: Проблеми лікарів Чортківщини – це наші проблеми. Будемо їх вирішувати

Володимир Іванишин відповів на актуальні запитання та подискутував з персоналом Чортківської центральної районної лікарні.

Говорили про медичну реформу, економічний стан та подолання корупції в України. Щодо останнього, то політик поділився своїм планом конкретних дій вирішення питання.

- Сьогодні найважливіша проблема яка є – корупція. І подолати її сьогодні цю корупцію, сьогодні робиться імітація її подолання, але подолати її можна лише зміною соціально-політичної системи в Україні, - каже кандидат у народні депутати України від партії "Сила і Честь" по виборчому округу №167 Володимир Іванишин.

Після зустрічі головний лікар Чортківської лікарні розповів, програма політика йому імпонує, адже чимало в ній передбачено саме для розвитку медичної сфери. Каже, запропонований Володимиром Іванишиним план конкретних дій може значно покращити життя українців.

- Мені подобається позиція Іванишина, адже його позиція стосовно того, що ми повинні зберегти Україну і ми повинні її розвивати, боротися з корупцією, проводити адміністративно-територіальну реформу, проводити зміни у всіх галузях для того, аби люди зрозуміли, що влада працює для народу,- каже головний лікар Чортківської центральної комунальної районної лікарні Роман Чортківський.

Володимир Іванишин розповідає, якщо пройде до парламенту, то й надалі активно співпрацюватиме з персоналом місцевих лікарень. Політик впевнений, саме таким чином можна дізнатися максимум про проблеми та потреби галузі.

- Я думаю, хто краще знає в Чортківській районній лікарні від вас і від вашого колективу про те, що вам потрібно. До вас просто потрібно прислухатися і не заважати в тому випадку, якщо не знаєш як допомогти. В мене такий принцип, - каже Володимир Іванишин.

Володимир Іванишин зазначає, розвиток медичної галузі є одним з пріоритетних напрямків в роботі його команди, адже попри всі проблеми здоров’я людей є найголовнішою цінністю.

Іванишин Чортків лікарня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі