• Головна
  • Тариф на холодну воду для тернополян знову зросте
18:28, 12 липня 2019 р.

Тариф на холодну воду для тернополян знову зросте

Ще на 15% в середньому може зрости тариф на водопостачання у Тернополі. Подорожчання може статися ще до кінця літа.

Про це розповів начальник планово-економічного відділу КП «Тернопільводоканал» Володимир Водовіз.

- У нас завжди була одна із найнижчих цін на послуги із водопостачання, зокрема, і через те, що у нашому підприємстві найменша чисельність працівників, відповідна тариф і найнижчий, бо витрати на оплату праці – найменші. Проте це подорожчання не є критичне, – каже Думаю Володимир Водовіз.

Нагадаємо, тариф на холодну воду у Тернополі зріс 1 червня.

Тепер мешканці Тернополя будуть платити 18,19 гривень за 1 куб. метр. Тобто 8 гривень за 1 куб. метр та на централізоване водовідведення — 10 грн 18коп  за 1 куб. метр.

Додамо, що до 1 червня тариф на централізоване водопостачання і водовідведення для усіх груп споживачів був 16, 416 грн/м3 . Вартість води і стоків подорожчала на 1,776 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #водопостачання #тариф
ТОП новини
"З 1 серпня мобілізація накриє 60-річних пенсіонерів, ТЦК забере літніх чоловіків із 7-ма професіями": нові заходи і ВЛК
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
З 1 серпня ТЦК хапатиме на вулицях 25-річних чоловіків із цими ознаками, мобілізація виходить на новий рівень: їх жде війна
"З 1 серпня ТЦК забиратиме 60-річних чоловіків із цією професією, мобілізація накриє цих пенсіонерів": ВЛК і призов на війну
Оголошення