Через сміттєві баки на вулиці Куліша в Тернополі утворюються затори (ФОТОФАКТ)

З появою сміттєвих баків на вулиці Куліша, 11 в Тернополі автомобілям стало дедалі важче проїжджати по цій дорозі. Пишуть Тернополяни.

Про складну ситуацію зі сміттям, що стало перешкодою для руху машин, а також проходу людей, повідомив у редакцію небайдужий тернополянин.

— Дороги взагалі немає. Де вона ? Обіцяли нам, що дорога буде в 2017 році, потім казали - у 2018 році, вже 2019-й, а дороги так і немає. Також зробили місце для сміттєвих відходів. Ці контейнери – всі на дорозі і саме цим перешкоджають руху транспортних засобів, створюють затори! Інколи клієнти, коли ідуть, скаржаться, що смітник – просто посередині дороги. Точніше на місці, яке називають дорогою, тому що нею навіть не пахне! — йдеться в повідомленні.

 Також мешканець розповів, що найбільша проблема на вулиці – заїхати в годині 4-7. Габаритні машини, джипи, чи навіть легкові чи невеликі машини (за швидку взагалі мовчимо) стоять. Ні заїхати, ні проїхати! Ні дороги, ні паркувальних місць!

Через сміттєві баки на вулиці Куліша в Тернополі утворюються затори (ФОТОФАКТ), фото-1 Через сміттєві баки на вулиці Куліша в Тернополі утворюються затори (ФОТОФАКТ), фото-2
тернопіль куліша сміття затори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі