Чоловік зливав відходи поблизу Тернополя (ФОТО, ВІДЕО)

Рідкі побутові відходи виливав чоловік поблизу Тернополя. Такий випадок зафіксував представник ГО “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” Андрій Об’єщик.Про це пише Терміново.

По роботі їздив на підприємство поруч і помітив машину з бочкою, – розповідає представник ГО “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” Андрій Об’єщик. – Я проїхав за ним, щоб подивитися куди він їде. Він поїхав в село Біла, щоб злити рідкі побутові відходи. Я заїхав в кущі, вирішив його почекати. Він через хвилин 10 заїжджає, виходить з машини, відкриває кран і починає зливати це все. Я зверху з’їхав, дорогу перекрив. Викликав поліцію і екологів. Він просився, щоб я його відпустив, але я його ловлю вже десь п’ятий раз.

Пан Володимир, який зливав рідкі побутові відходи, від коментарів відмовився. Проте у поясненнях поліції зазначив, що нічого він не зливав. До нас на гарячу лінію надійшло повідомлення, що поблизу с. Біла здійснюється несанкціонований злив рідких побутових відходів, – каже  інспектор управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради Володимир Сосновий. Ми виїхали на місце події і зафіксували дійсно злив відходів. Чоловік свою вину заперечує. Проте у чоловіка, який нам це повідомив, є фото- та відеофіксація.

Правоохоронці склали на Володимира адміністративний протокол. Такі дії тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Чоловік зливав відходи поблизу Тернополя  (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 Чоловік зливав відходи поблизу Тернополя  (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 Чоловік зливав відходи поблизу Тернополя  (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 Чоловік зливав відходи поблизу Тернополя  (ФОТО, ВІДЕО), фото-4
тернопіль сміття,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі