• Головна
  • Місто на Тернопільщині потрапило у тревел-проект і вразило знімальну групу (ФОТО, ВІДЕО)
20:30, 18 липня 2019 р.

Місто на Тернопільщині потрапило у тревел-проект і вразило знімальну групу (ФОТО, ВІДЕО)

Місто на Тернопільщині потрапило у тревел-проект і вразило знімальну групу (ФОТО, ВІДЕО)

Не полюбити Кременець з першого погляду неможливо. З давніх-давен древнє місто вабило до себе мандрівників, письменників, художників, науковців. Сьогодні інтерес до перлини Волині не зникає. Частими гостями міста, окрім пересічних туристів, є тревел-блогери, журналісти. А нещодавно Кременець став героєм туристичної програми телеканалу іномовлення України UATV. Днями вийшла перша частина фільму.

– Тернопільщина. Мальовничі гори. У долині розташувалося невеличке містечко, яке славиться своїми сакральними спорудами, численними музеями, пам’ятниками, розкішним ботанічним садом, унікальною санною трасою і гарними краєвидами із Замкової гори. Сьогодні ми побуваємо в колишньому найбільшому на Правобережній Україні центрі науки та освіти – в місті Кременець, – йдеться на початку 13-хвилинного відео.

Як повідомляють на UATV, у новій туристичній програмі телеканал іномовлення України UATV популяризує незнані широкому загалу, але неймовірно цікаві місця для подорожей. Родзинка проекту – про туристичні місця розповідатимуть самі ж місцеві мешканці.

– Наш проект – це своєрідний «медіа гід» на вікенд. Ми розкажемо українцям і всьому світу, де в Україні можна класно відпочити й отримати безліч позитивних емоцій за 2-3 дні, – розповідає автор програми Ірина Пугач. – За концепцією програми, акценти робитимемо на історичних пам’ятках, культурних цінностях, власне, хочемо показати, чим живе нині місто, як там переплелися історія і сучасність.

Глядачам розповідатимуть, як дістатися до певного місця, чому його важливо побачити, на що звернути увагу.

– Також у нас буде підрубрика  «Місцева страва». Ми вирішили показати Україну очима українців. Показати крутезні з туристичного погляду місця, про які, на жаль, поки що мало знають в Україні та майже не знають у світі. UATV, запустивши проект одразу п’ятьма мовами, спробує цю ситуацію змінити, – каже Ірина Пугач.

Побачити програму можна щосуботи, о 5:40 (українською) та 19:40 (російською). Невдовзі випуски з’являться англійською, арабською та кримськотатарською мовами.

Місто на Тернопільщині потрапило у тревел-проект і вразило знімальну групу (ФОТО, ВІДЕО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #кременець #тревел #проект

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...