• Головна
  • Тернопільська молодь гуляла на традиційних Андріївських вечорницях (ФОТО)
17:30, 13 грудня 2012 р.

Тернопільська молодь гуляла на традиційних Андріївських вечорницях (ФОТО)

12 грудня 2012 року тернопільська молодь мала можливість погуляти  на традиційних  Андріївських вечорницях. Захід був організований молодіжними громадськими організаціями Тернополя «Молода Просвіта» та «Молодіжний Націоналістичний Конгрес».

Однією з родзинок цього вечора була паляниця дружби з медом, якою частували усіх гостей господарі свята, що відповідало цьогорічній назві свята: «Андріївські вечорниці - медові паляниці».

 Саме вечорниці на Андрія вважалися наймасовішими і найпопулярнішими серед молоді. Свято Андрія є одним із найчаруючих, найвеселіших, найзагадковіших, а головне, найбагатших на традиції днів в культурі українського народу.   Серед гостей дійства були представники молодіжних громадських організацій, студенти, учні та просто активна молодь міста.

На Андріївських вечорницях молодь розважалась, співаючи українських пісень, граючи в ігри, брала участь у конкурсах, частувалась традиційними українськими стравами. Ну і, звичайно, які ж Андріївські вечорниці без парубоцьких забавлянь і жартівливих ворожінь.

Головною метою таких заходів, як і колись, є знайомство, спілкування, виховання молоді в дусі українських традицій.  Тому окрім членів громадських організацій ми завжди запрошуємо на вечорниці якомога більше молоді, яка ще не стикалася з таким видом дозвілля.

Тернопільська молодь гуляла  на традиційних  Андріївських вечорницях (ФОТО), фото-1

 VX3AJ03ugds

 xLJpMbS3xuk

 zyPWy-FbaBU

 gIu59seS-xw

 LQo9i_Vx_BU

 MkV9WvKjad0

 k-oo-R4b24Q

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...