До правоохоронців Тернопільщини надійшло 26 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства (ФОТО, ВІДЕО)

Станом на 18 годину до правоохоронців Тернопільщини надійшло 26 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. 

Найбільша кількість порушень стосувалася незаконної агітації - 9 випадків. Надходили  повідомлення про видачу бюлетеня без пред’явлення документа, відсутність виборця у списках для голосування.  Було дві скарги на неправомірні дії правоохоронців. Поліцейські перевіряють дані повідомлення.

 В день голосування поліцейські склали два адмінпротоколи: один за статтею 173 КУпАП - дрібне хуліганство та  один за статтею 183 КУпАП - завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

За словами генерала поліції, ситуація в області спокійна. Зафіксовані правоохоронцями порушення не впливають на волевиявлення громадян. Працівники поліції продовжують нести службу в посиленому режимі та забезпечувати законність виборчого процесу. 

До правоохоронців Тернопільщини надійшло 26 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 До правоохоронців Тернопільщини надійшло 26 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства (ФОТО, ВІДЕО), фото-2
Тернопіль дільниці вибори поліція порушення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі