Визначилися найімовірніші переможці виборчих перегонів в мажоритарних округах Тернопільщини (Таблиці)

Визначилися найімовірніші переможці виборчих перегонів в мажоритарних округах Тернопільщини, Дмитро Бондаренко

Істотні шанси стати народними депутатами від Тернопільщини мають представники партії «Слуга народу» Андрій Богданець  та Володимир Гевко, аграрій Іван Чайківський та діючий нардеп Микола Люшняк.

А ось на північному окрузі нардепу Михайлу Головку, який наразх є лідером голосувнь, на п’яти наступає "автомайданівець" Ігор Василів, який балотувався від "Слуги народу". Василіва від статусу нардепа наразі відділяє менше 1%, по цьому округу вже опрацьовано 78% бюлетенів.

Такими є попередні результати голосувань, інформує ЦВК.

По округах опрацьовано наразі від 40 до 79% бюлетенів.

Судячи з даних ЦВК, лідером підтримки в усіх округах Тернопільщини стала партія «Слуга народу».

При цьому західний регіон (Львівська, Теропільска та Івано-Франківські області) дав найменшу підтримку даній партії на фоні показників в інших областях.

Визначилися найімовірніші переможці виборчих перегонів в мажоритарних округах Тернопільщини (Таблиці), фото-1 Визначилися найімовірніші переможці виборчих перегонів в мажоритарних округах Тернопільщини (Таблиці), фото-2 Визначилися найімовірніші переможці виборчих перегонів в мажоритарних округах Тернопільщини (Таблиці), фото-3 Визначилися найімовірніші переможці виборчих перегонів в мажоритарних округах Тернопільщини (Таблиці), фото-4 Визначилися найімовірніші переможці виборчих перегонів в мажоритарних округах Тернопільщини (Таблиці), фото-5
вибори результати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі