Дивовижні букети неймовірної краси, які ніколи не зів'януть, створює мешканка Тернопільщини (ФОТО)

Дивовижні букети неймовірної краси, які ніколи не зів'януть, створює мешканка Тернопільщини (ФОТО)

Якщо букети із живих квітів милуватимуть очі красою всього декілька днів, то збори рослин, які шукає, засушує та компонує мешканка Кременця на Тернопільщині пані Світлана, тішитимуть місяцями, роками…

Як повідомляють "Тернополяни", у букетах умілиці – велике різноманіття польових трав. Тут ви знайдете і лаванду, ромашку, конюшину, ніжну бавовну, колосся… Не тільки від викладу барвистих дарів поля, але й від неймовірного запаху рослинного різноманіття вам хотітиметься тримати розкішний букетик не в дальньому кінці кімнати, а на видноті. Щоби не тільки ви, але й гості милувалися збором, незалежно від пори року.

Як розповіла пані Світлана, мистецтво складання композицій з сухих квітів вона освоїла нещодавно.

"Флористика мене цікавила завжди. Люблю проводити час на природі, милуватися різнотрав’ям, квітами, а також приносити додому ці зелено-кольорові барви літа. Якось дійшла до того, що вирішила собі засушити букетика, аби оздобити власну оселю. Бо ж дуже люблю квіти, а взимку їх не побачити під покривами снігу. Ось так маленьку частинку літа я змогла оселити у своєму домі. В сухих букетах використовую не тільки бутони квітів, а й листя, гілочки, траву.

Дуже люблю букети із лаванд, адже запах від них – неймовірний. Не замінить жодного лавандового освіжувача повітря. Потім захотіла зробити декому зі своїх друзів оригінальний подарунок. Оскільки я людина творча, не хотілося вдаватися до банальностей та купувати троянди в магазині. Скомпонувала букета із сухих трав. Людям подобалися мої букетики, тож просили-замовляли. Я почала робити більше, продавати… З’явилося ще більше натхнення творити красу із сухих дарів природи", — наголосила кременчанка.

Умілиця додала, що використовує для збору квіти і трави, які практично не втрачають свій колорит і не обсипаються. Найлегший спосіб сушіння зелені – це підвісити квіти бутонами вниз у провітрюваному приміщенні. Готові сухоцвіти можна фарбувати з балончика, що додасть їм екзотичного вигляду.

Пані Світлана додала, що з сухими рослинами потрібно поводитися дуже дбайливо, їх тендітні пелюстки або листочки можна легко пошкодити, і тоді букет втратить свій вигляд.

"Помітила, що зараз декор із природніх матеріалів стає дедалі популярнішим. Еко-декор – це не пластик. Наприклад, сухий букет - відмінна альтернатива живому букету, яким в зимовий час рідко можна прикрасити приміщення, урізноманітнити обстановку. Тому оздоблювати кімнати букетами із сухоцвітів – популярно. До того дуже корисно нюхати запах сухих квітів. Особливо тоді, коди в будинку – діти. А знайти місця із гарними квітами – не важко. Наприклад, багато збору я роблю в лісах біля Кременця, коли прогулююся сама чи з рідними. Коли натрапляю на щось цікаве, обов’язково приношу додому. До того ж в мене біля дому також є клумба з лавандою, яка зробить неповторним будь-який букет. Інколи можу придбати цікаві сухоцвіти", — наголосила умілиця.

Жінка підмітила, що вирощувати квіти-сухоцвіти і виготовляти з них композиції своїми руками досить просто і дуже захоплююче.

Дивовижні букети неймовірної краси, які ніколи не зів'януть, створює мешканка Тернопільщини (ФОТО), фото-1 Дивовижні букети неймовірної краси, які ніколи не зів'януть, створює мешканка Тернопільщини (ФОТО), фото-2
Букети не_зів'януть створює мешканка Тернопільщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі