"Я - Віталій Марків": на Тернопільщині люди вийшли на акцію протесту (ВІДЕО)

Волонтерка Любомира Іванісік з початку війни на Сході допомагає українським бійцям. Жінка розповідає, коли дізналась, що італійський суд засудив Віталія Марківа до 24 років ув’язнення - не повірила, адже знає хлопця особисто і впевнена, що він не винен.

Під час виступу на акції протесту вона не стримує емоцій, адже очікувала, що підтримати земляка прийде більше людей. Син волонтерки воював на Сході разом із нацгвардійцем. Зараз Любомира продовжує допомагати бійцям на Сході і переконана, Віталій не винен у смерті італійського фоторепортера. 

"Рішення суду мене сильно обурило, як маму, як громадянку. Він рахується, так як моїм сином і мене це обурило. 24 роки в'язниці. Розумієте, доказів немає", - каже волонтерка Любомира Іванісік.

Класна керівничка Віталія Марківа Надія Максимчук розповідає хлопець з малих літ був справжнім патріотом, добре вчився. Жінка підтримує Віталія, вимагає і сподівається на чесне правосуддя.

"Звичайно, це був шок і несподіванка, тому що він наш воїн. Віталій він поїхав до рідної мами її хотілося відвідати її і ми не сподівались, що воїна можуть арештувати за війну на своїй землі", - каже класна керівничка Віталія Марківа Надія Максимчук.

Бабуся Софія і дід Іван востаннє бачили Віталія два роки тому. Нині ж поїхати до внука не можуть, тому єдине, що залишається стареньким, - писати листи.

"Він знав, що там так скоро не буде. До нього мама їздить 500 кілометрів кожні два тижні. Українці помагають, возять передачі", - каже бабуся Віталія Марківа Софія Козій.

Мешканці Хоросткова звернулись до Президента України, новообраного парламенту, міністерства закордонних справ привернути увагу Ради Європи, Європейського Союзу на необхідність забезпечення об’єктивного розгляду судової апеляції у справі Віталія Марківа. Наразі ж люди готові підтримувати патріота листами, молитвою та фінансовою допомогою.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Віталій Марків акція протесту Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі