• Головна
  • Цьогоріч традиційний Дід Мороз з Снігуркою не відкриватимуть святкування Нового року у Тернополі
09:00, 15 грудня 2012 р.

Цьогоріч традиційний Дід Мороз з Снігуркою не відкриватимуть святкування Нового року у Тернополі

Цикл Новорічних свят в Тернополі розпочнеться із запалення вогнів на головній ялинці нашого міста шістнадцятого грудня о сімнадцятій годині. Цьогоріч традиційний Дід Мороз з Снігуркою не відкриватимуть святкування Нового року в нашому обласному центрі.

Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради: «В нас буде персонаж – Хранитель таємниць наших тернопільських і Миколай, який буде вводити нас в Новий рік. Якраз буде вихідний день, і якщо нам погода буде сприяти, ми відкриємо ялинку – святково запалимо традиційно, як ми завжди це робимо».

Більшість грудневих заходів заплановано провести для найменших мешканців Тернополя.

Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради: «Свято Миколая буде відбуватися традиційно. Вистави розпочинатимуться в одинадцятій і о 14:00 і на третій день так само буде в «Березолі» для соціально-незахищених верств, тобто для дітей окремо буде така вистава».

Окрім святкових ранків для малечі, відбуватимуться в Тернополі акції, концерти, літературно-мистецькі і та багато інших заходів, повідомляє Інтб. Дату і час можна уточнити на сайті міської ради, зазначив Олександр Смик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...