• Головна
  • У центрі Тернополя з балкона випав 21-річний хлопець (ФОТО)
16:01, 29 липня 2019 р.

У центрі Тернополя з балкона випав 21-річний хлопець (ФОТО)

У центрі Тернополя на вулиці Шевченка, у будинку біля Українського дому "Перемога", молодий чоловік випав з другого поверху.

Про це інформує "UA: Тернопіль" з посиланням на повідомлення патрульного поліцейського Павла Пелешка. За його словами, виклик до патрульних надійшов о 14:06.

За попередньою інформацією, чоловік зіперся на поруччя, частина якого відвалилася. На місце події очевидці викликали швидку.

21-річного травмованого оглянули лікарі швидкої. У нього забої, від госпіталізації чоловік відмовився. Про це повідомив головний лікар лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

Деталі інциденту з'ясовуються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Балкон #хлопець #випав #Тернопіль
ТОП новини
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
Чоловіки із цих підприємств втратять бронювання, з 1 вересня ТЦК шукатиме їх на кожному кроці: мобілізація та нові заходи
"Град і шторм вдарять у цих областях України": синоптики попередили про дощі, негоду та небезпеку для авто і енергетики
Оголошення