Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж)

Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage, Зіліневіч Ольга

З приходом ночі життя на Novellina Beach Stage тільки набирало обертів: людей ставало все більше, музика грала гучніше.

Задавали настрою фестивальникам і ведучі (Mc Govorun, Mc Angel, Mc Mikoff) і діджеї (Dj Gudz, Dj Wollys, Dj Ocsid, Dj Demind, Dj Beatboy, Dj Stalker, Dj Revolium). Додавали вогню дівчата-піджейки (Pj Show Double V Inferno та Topless PJ). Novellina Beach Stage була єдиною локацією, де музика лунала майже цілодобово: від 11 до 6 ранку. Атмосфера Файного Бічу так сподобалась присутнім, що один сміливець наважився запропонувати своїй дівчині вийти за нього заміж. Як це все відбувалося дивіться у відео:

Організатори передбачили і місце для релаксу, щоб гості мали змогу перевести дух та набратися сил для танців до світанку. Для цього на Novellina Beach Stage розтягнули величезні тенти, де розмістили крісла-мішки. Доповненням до цієї зони були ароматні кальни та напої від ТМ Novellina: коктейль Spritz&Roll, ігристі Fragolino, Pesca, Pera, Granatino, Moscato Rose та Prosecco. Ексклюзивним представником продукції TM Novellina у Тернополі та Тернопільській області є компанія “Латона”.

Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-1 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-2 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-3 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-4 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-5 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-6 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-7 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-8 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-9 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-10 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-11 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-12 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-13 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-14 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-15 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-16 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-17 Пропозиція руки та серця, танці до світанку: нічне життя Novellina Beach Stage (фоторепортаж), фото-18

Фотограф: Тарас Йордан

новеліна файне_місто Novellina
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі