"Це може бути спроба залякування": у Тернополі невідомі зловмисники потрощили автомобіль батьків загиблого Віталія Гнатишина

"Це може бути спроба залякування": у Тернополі невідомі зловмисники потрощили автомобіль батьків загиблого Віталія Гнатишина

Неприпустимий випадок стався сьогодні (31 липня) у Тернополі: невідомі зловмисники потрощили автомобіль сім'ї Гнатишиних, який знаходився припаркований біля будинку на на вул. Ярмуша.

Нагадуємо, що 20-річний Віталій Гнатишин був убитий влітку 2018 року нападниками біля нічного клубу "Alure". Зараз тривають судові слухання, і сім'я загиблого припускає, що пошкодження автомобіля може бути спробою залякування.

Як повідомив журналісту сайту 0352.ua батько Віталія Гнатишина, про те, що сталося із його автомобілем він дізнався зранку:

"Якийсь чоловік із вулиці сказав, що у дворі хтось розбив вікно у машині. Це була машина сусіда. А наша стояла відчиненою: всередині вирвали панель, викрали відеореєстратор і гроші. Я - просто людина, втратив сина, а тут таке робиться..." 

У дворі стояло п'ять автомобілів, два із них, що саме зазнали ушкоджень, марки "Renault", то ж злочинці могли, точно не знаючи, кому яка машина належить, потрощити обидві. Попри розбите вікно із авто сусіда сім'ї Гнатишиних нічого не зникло.

Обставини інциденту з'ясовуються. Очікується офіційний коментар поліції. За розвитком подій стежте в наших наступних публікаціях.

Розбите авто злочинці потрощили сім'я Віталія Гнатишина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі