• Головна
  • У Тернополі створять велопарковку з відеоспостереженням
19:00, 17 грудня 2012 р.

У Тернополі створять велопарковку з відеоспостереженням

Створити схему велоруху в Тернополі вирішили велосипедисти спільно з представниками мерії 16 грудня. Для цього вони провели велофорум.

- У форумі взяли участь більше тридцяти тернополян, які підтримують велорух та прагнуть позитивних змін для велосипедистів, - розповідає голова Асоціації велосипедистів Тернополя Андрій Янович. - Були й представники міської ради. Приїхав також гість із Львівської області, який є радником тамтешнього міського голови і займається розвитком велоруху в Львові.

Основними темами розмови були перспективи створення велоінфраструктури в місті. Тобто, облаштування велодоріжок та спеціальних парковок для велосипедів.

- Ми вирішили створити робочу групу при міській раді, яка займеться розробкою схеми велосипедного руху, - каже пан Янович. - Це вже конкретні кроки до змін. Якщо все запрацює, то вже наступного року під час ремонтів вулиць міста будуть передбачати велодоріжки. Те саме – з парковками.

Щодо парковок, то на велофорумі дійшли згоди створити на наступний рік парковку для велосипедів, яка була б облаштована відеоспостереженням. Адже у місті часто крадуть двоколісний транспорт.

- Також ми разом з іншими велосипедистами прийняли рішення звернутися до міської ради з проханням припинити облаштування стоянок у пішохідних зонах, - говорить Андрій Янович. - Ми хочемо добитись, щоб парковок за рахунок пішохідних зон не робили. А якщо їх і обмежували, то на користь велосипедистів, які таких перешкод, як припаркований транспорт, не створюють.

Загалом у Тернополі є більше двох сотень активних велолюбителів, які беруть участь у всіляких велозаходах та пробігах. Реальну кількість власників двоколісних у місті визначити нереально.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...