• Головна
  • Якими мають бути зупинки громадського транспорту у Тернополі?
20:05, 2 серпня 2019 р.

Якими мають бути зупинки громадського транспорту у Тернополі?

Якими мають бути зупинки громадського транспорту на території Тернопільської міської територіальної громади затвердили у міській раді.

Архітектурні типи споруд розробили в управлінні містобудування, архітектури та кадастру, а погодили їх на черговому засіданні виконавчого комітету 31 липня. Рішення прийняли з метою впорядкування зовнішнього вигляду зупинок громадського транспорту.

Із додатків до рішення зрозуміло, що нові зупинки мають мати металевий каркас і сидіння та прозорі стіни і дах. Міський голова зазначив, що, враховуючи побажання тернополян, лавки на зупинках мають бути не металеві, а з іншого матеріалу, зручніші – пластикові або дерев’яні. Крім того, дах зупинки має бути непрозорий, щоб він виконував функції захисту від сонця. Нові зупинки встановлюватимуть у громаді за розробленим типом, поступово замінюватимуть на сучасні також існуючі зупинки, пише зз.

Побачити оновлену зупинку вже можна на вулиці Шептицького. Цього року планують встановити зупинку нового зразка ще на вулиці Стуса в районі будинку №10. Відповідно до титульного списку капітального ремонту-встановлення зупинок громадського транспорту також будуть облаштовані дві зупинки на вулиці Проектній – біля житлового будинку №2 та церкви Архистратига Михаїла. Три зупинки встановлять у селі Кобзарівка, дві – у Малашівцях та одну – у Вертелці. На виготовлення проектно-кошторисної документації, встановлення та облаштування дев’яти зупинок з бюджету витратять 1 мільйон 750 тисяч гривень. 

#Тернопіль #зупинка #громада

Коментарі

Оголошення
live comments feed...