• Головна
  • "Старенька була хворою і незрячою": син відрубав голову літній матері
13:01, 4 серпня 2019 р.

"Старенька була хворою і незрячою": син відрубав голову літній матері

Трагедія трапилася в населеному пункті Новолутківка Добровеличківського району Кіровоградщини 1 серпня. Рідний син жорстоко розправився з 69-річною матір’ю – відрубав їй голову сокирою.

Як інформує "Zahid.net", місцеві мешканці розповіли правоохоронцям, що нещодавно пенсіонерка перенесла інсульт, не могла ходити і була незрячою. Сусіди розповіли, що син, який зарубав сокирою рідну матір, був нездоровий.

Також з’ясувалося, що 39-річний чоловік мав розлади психіки. Він розповідав, що чув голоси. Що стало причиною такого вчинку рідного сина до матері з’ясовуватиме поліція.

Нагадуємо, що нещодавно на Тернопільщині хлопець зарізав залицяльника матері, знімаючи процес убивства на відео.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Відрубав #матері #голову #вбивця
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
Оголошення