• Головна
  • На Тернопільщині затор із 130 вантажних автомобілів
14:10, 17 грудня 2012 р.

На Тернопільщині затор із 130 вантажних автомобілів

За словами начальника сектору організації дорожнього руху УДАІ УМВД України в Тернопільській області Світлани Поважної, на під’їздних дорогах в напрямку Підволочиська, Львова, Кременця був утруднений рух.

В результаті чого утворилася черга із 130 вантажних автомобілів.

«Зі свого боку ми забезпечили супровід працівників своєї служби і поступово почнемо пропускати вантажівки», - наголосила Світлана Поважна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...