• Головна
  • Пластикові вікна в Тернополі за доступною ціною
Новини компаній
14:26, 5 серпня 2019 р.

Пластикові вікна в Тернополі за доступною ціною

Новини компаній

Пластикові вікна давно стали головним атрибутом помешкання. Справа не тільки в їх привабливому зовнішньому вигляді, а й високих енергоефективних характеристиках. Правильно встановлена система здатна створити комфортні умови та суттєво зберегти тепло у помешканні, що порадує будь-кого особливо у зимовий період. Ціна на пластикові вікна в Тернополі досить демократична. Це дозволяє придбати їх кожному охочому.

  Пластикові вікна в Тернополі за доступною ціною, фото-1

Висока якість європейської продукції

Компанія-партнер «VEKA» – лідер у сфері виробництва вікон ПВХ високої якості. Німецька компанія вже 50 років пропонує споживачам продукцію, яка кардинально змінює поняття комфорту. З моменту свого заснування підприємство постійно удосконалює існуючі технології та винаходить нові технічні рішення. На сьогодні модельний ряд пластикових вікон цього бренду налічує 7 серій, в які входить безліч конфігурацій. 

Попри різноманіття моделей, вони мають спільні параметри та конструктивні складові:

  1. Основою для будь-якого пластикового вікна є рама з профілю. Це багатокамерний виріб з ПВХ, що має армування оцинкованою сталлю  всередині. Призначення армування – надання всій конструкції міцності та надійності. 

  2. Найбільша частина вікна – склопакет. Це особлива конструкція з мінімум двох листів скла, які герметично з’єднані з рамою. Між ними порожнеча, заповнена газом або повітрям. Два скла формують камеру, отже система може бути одно-, дво-, три-, і навіть чотирикамерною. Така особливість вікон ПВХ дозволяє надійно утримувати тепло всередині приміщення. На склопакет часто наносять спеціальне покриття, яке відбиває сонячні промені, і тим самим перешкоджає нагріванню кімнати. Для більш надійної фіксації шибок у рамі використовується штапик. 

  3. Герметичність вікон забезпечується гумовим ущільнювачем. А великий вибір фурнітури робить вироби особливо привабливими. 

  Пластикові вікна в Тернополі за доступною ціною, фото-2

Найкращий вибір для вашого дому

Варіантів відкривання вікна існує велика кількість – поворотне, відкидне, фрамужне, розсувне та комбінації цих способів. Вибираючи вікна, ці фактори обов’язково потрібно враховувати. Окрім того, ще багато аксесуарів існує в асортименті компанії – замки, заглушки, кришки  та інше.

Компанія-партнер «VEKA» пропонує високоякісні вікна ПВХ різноманітних форм, конструкцій та кольорів. Продукція абсолютно безпечна і прослужить не одне десятиріччя, створюючи затишок в оселі. Придбати пластикові вікна в Тернополі можна в нашому інтернет-магазині. Доставка можлива не тільки по місту, але й в будь-який регіон України.

Оголошення
live comments feed...