• Головна
  • "Сергійка і його маму викинули на вулицю": київські волонтери розповіли про жахливі поневіряння сім'ї із Тернополя (ФОТО+ВІДЕО)
14:01, 7 серпня 2019 р.
Потребує перевірки

"Сергійка і його маму викинули на вулицю": київські волонтери розповіли про жахливі поневіряння сім'ї із Тернополя (ФОТО+ВІДЕО)

"Сергійка і його маму викинули на вулицю": київські волонтери розповіли про жахливі поневіряння сім'ї із Тернополя (ФОТО+ВІДЕО)

Про шокуючий випадок людської жорстокості та неспрведливості повідомляють небайдужі люди: тернополянка і її маленький син опинилися на вулиці й були змушені жити, як безпритульні, на вокзалі у Києві.

В мережі Instagram про жахливі поневіряння знедоленої сім'ї інформують київські волонтери, які звертаються до тернополян із закликом проявити підтримку і співчуття.

"Знайомтеся, це Сергійко. Цей бездомний хлопчик був жителем того самого скверу перед Південним вокзалом, який вчора за наказом вже нової влади, жорстоко зачистили люди в формі.

Сергійко з мамою жив в сквері, спав прямо на лавочці (дивись фото), це завжди вважалося найбезпечнішим місцем на Вокзалі. Крім нього, дідусів та інвалідів, там жили ще з десяток безпритульних дітей дошкільного віку.

Кожен з Вас міг їх там бачити. Кожен. З лютого місяця Сергій живе на вулиці.

Після смерті батька, їх виселили з квартири, яку нібито їм не залишив в спадок батько Сергія. Хоча за законом, мама і дитина є спадкоємцями майна батька в будь-якому випадку, так і виселити їх, але продати квартиру ніхто не мав права.

В результаті, Сергій і мама виявляються викинутими на вулицю, оскільки квартиру у них відібрали, а заступитися не було кому.

Через деякий час їм вдалося оселитися в притулку для мам з маленькими дітьми. Але, Світлана не залишала надії повернути квартиру, ходила в усі інстанції, ЗМІ, просила допомоги, писала листи. Як це зазвичай буває, ніхто і ніде не хотів нічого навіть слухати.

Все це дуже не подобалося ментам, і вони погрожували керівництву притулку, щоб ті або приструнили матусю, або виселили її з притулку.

Так Світлана і Сергій опинилися на вулиці. Перебравшись до Києва, вони стали жити на Вокзалі. В тому самому сквері, який вчора зачистили менти. Світлані пощастило, перехожі допомогли їй врятувати особисті речі, які завжди при ній. Але від побаченого, у дитини був сильний стрес, він весь час плакав.

Вона боялася йти спати на старі колії, або на будівництво, біля Новуса, куди я відправив більшість бабусь. Я прийняв рішення відіслати їх назад, до Тернополя. Купив квитки, іграшок, їжі, і вони поїхали. Тут їх чекає або рабство або неминуча смерть. А там, хоч і життя на вулиці, але без таких знущань.

Я дав грошей, щоб перший час вони пожили в хостелі. І тепер прошу Вас взяти бездомну дитини під своє крило. Думаю, для початку потрібно їх повернути до притулку, показавши місцевому керівництву, що тепер за них є кому заступитися.

А далі, все буде залежати від Ваших сил і ентузіазму!

Жителі Тернополя, я звертаюся до Вас".

Усі обставини з'ясовуються. За подальшим розвитком подій стежте в наших наступних публікаціях.

Переглянути цей допис в Instagram

Знакомьтесь, это Сережка. Этот бездомный мальчик был жителем того самого сквера перед Южным Вокзалом, который вчера по приказу уже новой власти, жестоко зачистили люди в форме. Сережка с мамой жил в сквере, спал прямо на лавочке(смотри фото),т.к. это всегда считалось самым безопасным местом на Вокзале. Кроме него, старичков и инвалидов, там жили ещё с десяток бездомных деток дошкольного возраста. Каждый из Вас мог их там видеть. Каждый. С февраля месяца Серёжа живет на улице. После смерти отца, их выселили из квартиры, которую как бы им не оставил в наследство отец Серёжи. Хотя по закону, мама и ребёнок являются наследниками имущества отца в любом случае, да и выселить их, или продать квартиру, в таком возрасте никто не имел права. В результате, Серёжа и мама оказываются выброшенными на улицу, так как квартиру у них отобрали, а заступиться не было кому. Через некоторое время им удалось поселиться в приюте для мам с маленькими детьми. Но, Светлана не оставляла надежды вернуть квартиру, ходила во все инстанции, СМИ, просила помощи, писала письма. Как это обычно бывает, никто и нигде не хотел ничего даже слушать. Все это очень не нравилось ментам, и они угрожали руководству приюта, чтоб те или приструнили мамашу, или выселили её из приюта. Так Светлана и Серёжа оказались на улице. Перебравшись в Киев, они стали жить на Вокзале. В том самом сквере, который вчера зачистили менты. Светлане повезло, прохожие помогли ей спасти личные вещи, которые всегда при ней. Но от увиденного, у ребенка был сильный стресс, он все время плакал. Она боялась идти спать на старые пути, или на стройку, возле Новуса, куда я определил большинство бабушек. Я принял решение отправить их назад, в Тернополь. Купил билеты, игрушек, еды, и они уехали. Здесь их ждет или рабство, или неминуемая смерть. А там, хоть и жизнь на улице, но без таких издевательств. Я дал денег, чтоб первое время они пожили в хостеле. И теперь прошу Вас взять бездомного ребёнка под своё крыло. Думаю, для начала нужно их вернуть в приют, показав местному руководству, что теперь за них есть кому заступиться. А дальше, все будет зависеть от Ваших сил и энтузиазма! Жители Тернополя, я обращаюсь к Вам. Отзовитесь! Пожалуйста!

Допис, поширений ЗАЩИТИМ ПРАВА БЕЗДОМНЫХ!🆘👇🙏❤️ (@bezdomnie.ua)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Безпритульний #хлопчик #вокзал #Київ #Тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...