• Головна
  • "Повністю затопило вулицю": жителі Підволочиська розповіли про страшну негоду, яка "накрила" Тернопільщину (ВІДЕО)
18:01, 15 серпня 2019 р.

"Повністю затопило вулицю": жителі Підволочиська розповіли про страшну негоду, яка "накрила" Тернопільщину (ВІДЕО)

"Повністю затопило вулицю": жителі Підволочиська розповіли про страшну негоду, яка "накрила" Тернопільщину (ВІДЕО)

Вулиці перетворилися на річки: у Підволочиську стихія наробила лиха. Декілька людських угідь підтоплено і понищено городину.

Такий вигляд мало подвір’я Галини Левицької вчора. Жінка пригадує: її вулиця перетворилася на справжню чорну річку. Каже, води тут було настільки багато, що вона підтопила сусідський будинок.

"В сусіда вода була аж у підвалі. І в сусідів з попередньої хати вода була у хлівах, городах і звідти все змило. А потім чорна річка потекла вздовж нашою вулицею", - каже жителька Підволочиська Галина Левицька.

Чи не найбільше води було поблизу залізничного мосту в центрі міста. Ірина Білик разом з іншими мешканцями міста допомагала рятувальникам її відкачувати та розчищати водостічні системи. Жінка розповідає, дощова річка була глибиною більш, ніж півметра. Тому самотужки пройти під мостом було важко. Вона разом з іншими містянами переводила жінок з візками та дітей обхідною дорогою.

"Ми це сміття відгортали і тоді збільшився протік води. Бо якби воно було б забито, то вода була б під цими будинками. Ми були змушені своє майно рятувати. І люди не могли перейти з тієї сторони сюди. Я через насип залізничний переводила з колясками через своє приміщення", - каже жителька Підволочиська Ірина Білик.

Містяни кажуть, на ділянці біля залізничного мосту така ситуація складається не вперше. Хоча зауважують - водовідвідні системи на цій ділянці чистять.

"Злива сильна пішла і вода не встигала піти по ліньовці. Потім все забилося і вода пішла. Ми постійно прочищаємо, але воно знов забиває", - каже житель Підволочиська Віктор Булатов.

Сьогодні ж на вулицях у Підволочиську дощових річок немає. Хоча глибокі калюжі тут залишилися. Та все ж містяни наполягають: задля того, аби після наступного дощу їхнє місто знову не перетворилося у маленьку Венецію, влада повинна звернути увагу на проблему.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

#Підволочиськ #затопило #стихія #Тернопільщина

Коментарі

Оголошення
live comments feed...