![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
20:00, 20 грудня 2012 р.
У Тернополі вперше відбудеться «Фестиваль української культури»
22 грудня відбудеться «Фестиваль української культури». Його організовує Міжнародна молодіжна організація «АЙСЕК», за підтримки Тернопільської міської ради, в рамках проекту «Ознайомтесь з Україною» та «Тернопіль – студентська столиця України».
Даний захід проводиться вперше та відбуватиметься в холі Торговельно-Розважального Центру «Подоляни», початок о 15.00 годині.
Крім тернополян спеціальними гостями фестивалю будуть близько 20 іноземних стажерів, які працюють у проекті «Ознайомтесь з Україною». Глядачів чекатимуть національні танці, пісні рідною мовою, традиційні страви, а також караоке для усіх бажаючих. Усе почуте та побачене волонтери з-за кордону будуть висвітлювати на сайтах та блогах своєї країни за допомогою фотографій, відео та презентацій. Головна мета фестивалю – це ознайомити іноземних гостей з українською культурою, звичаями, а також пробудити почуття любові та патріотизму до рідної країни серед нашої молоді.
Усіх присутніх на заході організатори очікують побачити у вишиванках.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
12:08, 16 липня
19
20:18, 25 липня
35
12:01, 16 липня
31
15:00, Вчора
110
live comments feed...