• Головна
  • У Тернополі біля «білого дому» роздавали жовтих чоловічків (фото)
19:31, 20 грудня 2012 р.

У Тернополі біля «білого дому» роздавали жовтих чоловічків (фото)

Інформаційні буклети у вигляді зелених чоловічків, роздавали у вівторок біля Тернопільської обласної державної адміністрації. Саме таким чином активісти громадських організацій провели акцію “Хворим на гепатит С залишається сподіватися лише на Святого Миколая!”

Акцію вирішили організувати з метою привернення уваги місцевої влади до необхідності вирішення проблеми поширення епідемії вірусного гепатиту С.

- Ми неодноразово звертали увагу на проблему. Так у листопаді матеріали про гепатит С розповсюджували в рамках акції “Презерватизація”, – повідомив координатор акції Володимир Сагаль  (ТММГО «Файне місто»). - Ми знаємо, що проект обласної програми профілактики та боротьби з гепатитами винесений на затвердження обласною радою, але поки програма не прийнята, ми вирішили підтримати всеукраїнську кампанію «Вимагаємо лікування!», ініційовану у червні 2012 року.

За словами співорганізатора акції, Володимира Ханаса, за результатами експрес-тестувань на гепатити, що проводилися Альянсом-Україна у 24 регіонах в липні 2012 року, приблизно 10% населення в Україні інфіковані вірусним гепатитом С.

- Зокрема ми проводили таке тестування на Театральному майдані під час гепкемпу. Виявилося, що в Тернопільській області 4 із 37 що протестувалося інфіковані. Тому просвітницькі акції  ми будемо проводити й надалі. – розповів Василь Ханас.

У Тернополі біля «білого дому» роздавали жовтих чоловічків (фото), фото-1

 DSC_0507-1024x768

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...