• Головна
  • У Тернополі вперше в Україні започатковано введення альтернативних олімпіад
10:30, 21 грудня 2012 р.

У Тернополі вперше в Україні започатковано введення альтернативних олімпіад

На сесії міськради затвердили програму «Освіта.Тернопіль 2012-2016». Вперше в Україні започатковано введення альтернативних олімпіад.

«Ми хочемо виховувати творчу і патріотично налаштовану молодь, одна альтернативна олімпіада вже була проведена, на лютий заплановано провести олімпіаду по тернополезнавству. Крім того, передбачено, що тепер ми маємо право нагороджувати переможців олімпіад різних рівнів та вчителів, які мають особливі здобутки в роботі з дітьми», - зазначила начальник міського управління освіти і науки Ольга Похиляк.

Зокрема, зміни, як зазначається в одному з пунктів програми, введені для «забезпечення морального та матеріального стимулювання і підтримки творчих здібностей учнівської молоді (переможці ІІІ-ІV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, ІІІ-IV етапів Міжнародного дитячого конкурсу з української мови ім. П.Яцика, ІІІ-IV етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка, переможців та призерів Всеукраїнських та Міжнародних спортивних змагань та мистецьких конкурсів, переможців та призерів інтелектуальних конкурсів, що проходять під патронатом міського голови та управління освіти і науки Тернопільської міської ради), педагогічних працівників, які підготували: переможців ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, переможців ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, переможців ІV етапу Міжнародного дитячого конкурсу з української мови ім. П.Яцика, переможців IV етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...