• Головна
  • Санвузли в гуртожитку для людей з вадами зору ремонтують в рамках соціального проекту ІНТБ
13:47, 21 грудня 2012 р.

Санвузли в гуртожитку для людей з вадами зору ремонтують в рамках соціального проекту ІНТБ

Про життя людей із вадами зору навесні цього року інформаційне телебачення знімало програму «Життя-буття».

Тоді команду телеканалу вразило, в яких умовах доводиться жити цим людям. Тому ІНТБ розпочав соціальний проект, під час якого закликав будівельників, бізнесменів, меценатів та інших небайдужих долучитись до капітального ремонту санвузлів у гуртожитку, де живуть інваліди з вадами зору.

Що приємно, на заклик, відгукнулись небайдужі тернополяни. Кожен допомагав, хто чим міг. Хтось долучився до акції, взявши на роботу журналістів, які з нагоди свого професійного свята на день змінювали професії, зароблені гроші -  вклали у проект.  Хтось допоміг із фінансуванням, хтось із майстрами, а хтось підтримав проект знижкою на будівельні матеріали.

Світлана Мельник, керуюча магазином «АРС»: «Зараз така складна ситуація в державі, і ми, як успішна фірма, ми усвідомлюємо свою соціальну відповідальність перед незахищеними верствами населення. Це ми здійснюємо постійно, можливо не завжди це афішується, але в принципі, наша фірма такі благодійні акції підтримує завжди».

Олексій Кайда, народний депутат України: «Допоки власне держава не може забезпечити повноцінно функціонування цих закладів, не може забезпечити нормальний рівень тих самих пенсій або доплат, виплат, то відповідно приходиться десь допомагати своїми силами».

Василь Кікінежді, директор ТОВ «Добробуд»: «Бажання займатись я б не став називати таким словом, як благодійність, а просто ділитись і допомагати людям, які мають потребу в тому, щоби вони отримували якусь допомогу. Хто може, то повинен це робити, тому що це абсолютно нормальне явище, і це нікого не повинно дивувати. І хто може, повинен цим займатись постійно і щоденно».

Справа зрушила з місця. Сьогодні уже закупили усі матеріали для проведення ремонту санвузла на першому поверсі гуртожитку.

Михайло Черхавський, інженер ТОВ «Добробуд»: «Частина робіт зроблена і зараз завезені будівельні матеріали: плитка, клеї, двері, штукатурки, все що необхідно для ремонту».

Що і як зроблять у гуртожитку для людей з вадами зору телеканал ІНТБ розповість уже згодом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...