• Головна
  • Тернополянина затримали після крадіжки товару з супермаркету
14:01, 5 вересня 2019 р.

Тернополянина затримали після крадіжки товару з супермаркету

Штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років загрожує місцевому мешканцю.

Раніше судимий тернополянин, який вже неодноразово відбував покарання за вчинення майнових злочинів обікрав супермаркет в обласному центрі. Чоловік непомітно викрав з прелавка декілька одиниць товару. Своїми протиправними діями тернополянин завдав збитків на круглу суму.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 185 ККУ.

Триває слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #супермаркет #крадіжка #товар
ТОП новини
"ТЦК шукають цих чоловіків з перевірками, з 1 вересня призвуть людей із 7-ма ознаками": їх мобілізують першочергово
"ТЦК хоче масово призвати цю категорію чоловіків, з 1 вересня їх першочергово мобілізують": посилена мобілізація, повістки
Ззовні - палац, а всередині - радянська адмінбудівля: на Тернопільщині є унікальний "діснеївський" замок
Град і жахливі шквали наваляться на міста України прямо в неділю, несамовита злива затопить усе: де вдарять дощ і гроза?
Оголошення