• Головна
  • На Тернопільщині водій, який купав у Сереті свого залізного коня, заплатить сміховинний штраф (ФОТО)
09:02, 9 вересня 2019 р.

На Тернопільщині водій, який купав у Сереті свого залізного коня, заплатить сміховинний штраф (ФОТО)

5 вересня 2019 року інспекторами Тернопільського рибоохоронного патруля в ході рейдового патрулювання було зафіксовано факт миття транспортного засобу на річці загальнодержавного значення Серет, поблизу м.Чортків.

На власника транспортного засобу, місцевого мешканця складено адміністративний протокол за ч.3 ст.85 КУпАП, повідомляє прес-служба патруля.

Довідково:

Згідно з п. 3.14 Правил любительського і спортивного рибальства забороняється:миття у рибогосподарських водоймах або в їх прибережних смугах транспортних засобів, а також проведення робіт, які негативно впливають на стан водойм.

Згідно ст. 85 ч.3 КУпАП за вчинення порушень передбачена відповідальність від попередження до накладення штрафу: на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34-170 грн.) і попередження або накладення штрафу на посадових осіб від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 - 510 грн.).

На Тернопільщині водій, який купав у Сереті свого залізного коня, заплатить сміховинний штраф (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#порушення #штраф #вода #авто
ТОП новини
"Мобілізація 60-річних чоловіків наближається, ТЦК хоче призвати пенсіонерів з цими ознаками": нові заходи і ВЛК
"ТЦК дали останні 7 днів, нові правила не залишили ухилянтам шансів": кого мобілізують навіть з відстрочкою чи бронню
"Складено чорний список на виїзд": українців без цього документа за кордон більше не випустять
"ТЦК почне забирати на вулицях чоловіків без цього документа, у липні їх шукатимуть першими": мобілізація і нові правила
Оголошення