• Головна
  • Тернопільські нардепи отримали “козирні” посади у Верховній Раді
15:30, 25 грудня 2012 р.

Тернопільські нардепи отримали “козирні” посади у Верховній Раді

Представники Батьківщини Василь Деревляний працюватиме в Комітеті з питань транспорту і зв’язку, Михайло Апостол – в Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин, Іван Стойко працюватиме, як і в минулому скликанні, у Комітеті з питань національної безпеки і оборони. Трудитиметься в цьому ж Комітеті і тернопільський УРАРівець Ігор Побер.

Найвищих посад у Верховній Раді 7-го скликання удостоїлись тернопільські “свободівці”.

Екс-глава обласної ради Олексій Кайда працюватиме першим заступником голови Комітету з питань фінансів і банківської діяльності. Олега Сиротюка призначено заступником Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

Що цікаво, то двоє молодих нардепів від Тернопільщини,  непогано працевлаштувалися: свободівець Михайло Головко став заступником голови Комітету з питань економічної політики. Володимир Бойко обраний членом Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...