• Головна
  • У Тернополі розшукують водія, який на великій швидкості спричинив ДТП та втік (ВІДЕО)
15:01, 16 вересня 2019 р.

У Тернополі розшукують водія, який на великій швидкості спричинив ДТП та втік (ВІДЕО)

 Тернополі на перехресті вулиці Шухевича і проспект Степана Бандери трапилася дорожньо-транспортна пригода. Про це пише Медіатор.

Винуватець аварії втік, – повідомляє у мережі Фейсбук Aila Tan та просить допомогти розшукати втікача.  Момент ДТП та автомобіль винуватця зафіксував відеореєстратор, розташований у салоні автівки потерпілого.

“Шукаю свідків дтп, тих хто може знати хто був за кермом даного авто і місцезнаходження цього БМВ в даний момент. Дякую!

Тернопіль, перехрестя вул. Шухевича і Бандери, 16:00. Автомобіль БМВ Х1, номерний знак ВО 0413 ВМ, зареєстрований на жінку пенсійного віку”, – йдеться у дописі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...