• Головна
  • Тернопільське підприємство «Метал» перейшло «донецьким»!
11:00, 26 грудня 2012 р.

Тернопільське підприємство «Метал» перейшло «донецьким»!

На адресу редакції нашого сайту надійшов лист, в якому анонімний автор стверджує, що керівників відомого у місті підприємства «Метал» – лідера з продажу металопрокату в західному регіоні – змусили продати бізнес структурі, близькій до «регіоналів». Подаємо даного листа без змін.

«Ті, хто читає Українську правду, напевне, володіють інформацією, що зараз відбувається у нас в країні. Люди, наближені до теперішньої влади, спочатку просто просять власників та акціонерів продати весь пакет акцій підприємства, а в разі відмови, застосовують радикальніші методи.

Ось і не оминула така доля однієї з найбільших місцевих (та західноукраїнських) фірм - ПП "Метал", що займається продажем металопрокату в Західному Регіоні. З листопада фірма називається ТОВ "Метінвест-СМЦ", яка підконтрольна концерну СКМ (власник Ринат Ахметов). Новий директор фірми Аванесов Альберт Людвигович з юридичною адресою у м.Київ, Печерський район, вул.Крутий Узвіз, 7.

Колишній директор ПП "Металу" пан Сачик збирається з сім'єю емігрувати за кордон і говорить, що у цій країні нормально вести бізнес неможливо.

Хочеться почути Ваші думки з цього приводу
».

Як з’ясував 0352, Метінвест-СМЦ справді отримав у власність чотири сервісні металоцентри у найбільшого металотрейдера регіону ПП «Метал». Відтак пункти у Тернополі, Хмельницькому, Львові та в Івано-Франківській області (смт. Брошнів-Осада) отримали нових господарів, їх об’єднано в єдину філію «Метінвест-СМЦ» Західна Україна. Сума угоди не розголошується.

Цікаво, що складські комплекси в Тернополі були найбільші в мережі ПП «Метал», їх загальна площа складає 66,4 тис. м², в наявності – 6 мостових та 2 козлових крани вантажопідйомністю від 5 до 32 т. Для прикладу у Львові загальна площа складу складає 11 тис. м² (є 2 мостових та 2 козлових крани вантажопідйомністю від 10 до 20 т), у Хмельницькому – 13,4 тис. м² (1 козловий и 3 мостових крани вантажопідйомністю від 8 до 30 т), у Брошнів-Осаді – 6,5 тис. м² (2 козлових крани вантажопідйомністю від 10 до 12,5 т).

На жаль, нам не вдалося зв’язатися з Петром Сачиком. Ми готові розмістити його коментар, який би пролив більше світла в питанні зміни власників лідера з продажу металопрокату в Західній Україні.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...