• Головна
  • За крадіжку з крамниці тернополянин сяде на лаву підсудних
15:02, 17 вересня 2019 р.

За крадіжку з крамниці тернополянин сяде на лаву підсудних

Штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років загрожує 42-річному тернополянину за вчинені протиправні дії.
Працівникам Тернопільського відділу поліції вдалося довести причетність місцевого мешканця до злочину, який він вчинив в одній із місцевих крамниць. Крадій привласнив товарно-матеріальні цінності, тим самим завдавши матеріальної шкоди на круглу суму.
Факт крадіжки працівники виявили не одразу, а лише переглянувши записи з камер відеоспостереження. Про подію повідомили правоохоронців.
Місцевий мешканець не вперше вчиняє такого роду злочини. В минулому він вже відбував покарання за скоєння майнових злочинів.
Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #крамниця #крадіжка

Коментарі

ТОП новини
"А так можна було?": працівницю ТЦК, яка заробляла тисячі доларів на ухилянтах, довелося двічі звільняти з роботи через корупцію
"В Україну пре шалене похолодання і гроза, дощ та злива суне з лютою потужністю": прогноз налякав навіть синоптиків
"ТЦК негайно вирушає у 4 місця по чоловіків з перевірками, повістки масово чекають на людей": мобілізація, документи
"Повістки та жорсткі штрафи від ТЦК терміново накриють українців, на вулицях обиратимуть людей": мобілізація, покарання
Оголошення
live comments feed...