• Головна
  • «Тернопільводоканал» просить споживачів встановити індивідуальні лічильники
13:30, 27 грудня 2012 р.

«Тернопільводоканал» просить споживачів встановити індивідуальні лічильники

Встановити індивідуальні лічильники просить споживачів комунальне підприємство "Тернопільводоканал". Майже у 40% помешкань Тернополя, де таких лічильників нема, людей живе більше, як зареєстровано.

Відповідно, за воду, яку вони споживають, платять їх сусіди, кажуть у водоканалі, адже нарахування роблять за загальнобудинковим лічильником відповідно до кількості зареєстрованих. Це несправедливо, вирішили у Тернопільській міській раді і 5 грудня виконком затвердив заходи, спрямовані на вдосконалення механізму нарахування плати за надані житлово-комунальні послуги.

- У помешканнях споживачів, де відсутні індивідуальні засоби обліку, у 40% помешкань таких споживачів проживає фактично мешканців більше, ніж зареєстровано. Це призводить, в першу чергу, до несправедливості нарахувань, адже там, де розбіжностей немає, люди платять за кожного мешканця, а там, де є такі розбіжності, звичайно, люди не доплачують за надані послуги і це є принаймні несправедливо по відношенню до інших абонентів, - розповідає тв4 начальник відділу розрахунків населення КП "Тернопільводоканал" Руслан Бурмас.

Серед заходів, що передбачені рішенням виконкому, спочатку обстежать помешкання абонентів, котрі розраховуються за показами загальнобудинкових лічильників. А в разі виявлення розбіжностей між фактичною кількістю мешканців та зареєстрованих осіб, здійснюватимуть донарахування за спожиті ними послуги водопостачання та водовідведення, в тому числі, за попередній період.

- Підприємствами - надавачами житлово-комунальних послуг, спільно з підприємствами, що обслуговують житловий фонд, будуть проводитись спільні обстеження, на підставі таких обстежень будуть складені відповідні акти і на підставі тих актів у випадку встановлення розбіжностей будуть проводитись донарахування. Передбачено також і те, що якщо абоненти у місячний термін встановлять індивідуальний засіб обліку, жодних донарахувань проводитись не буде, - каже Руслан Бурмас.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...