• Головна
  • Тернополянин “відмив” 90 мільйонів гривень
10:00, 27 грудня 2012 р.

Тернополянин “відмив” 90 мільйонів гривень

Шевченківським районним судом завершено розгляд кримінальної справи, порушеної і розслідуваної Управлінням податкової міліції ДПС у Чернівецькій області, стосовно співорганізаторів «конвертаційного центру», який був створений злочинною групою громадян України, мешканців м. Києва, Донецька, Чернівців та Тернопільської області.

Податковими міліціонерами встановлено, що через розрахункові рахунки трьох підприємств в період з листопада 2010 року по лютий 2011 року було проконвертовано кошти в сумі майже 90 млн. гривень.

Як повідомив заступник начальника УПМ – начальник слідчого відділу ДПС у Чернівецькій області Андрій Балан, за даними фактами було порушено кримінальну справу за чч.1, 2 ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво). Співучасників злочинів було затримано в порядку ст. 115 КПК України. Накладено арешт на банківські рахунки, проведено виїмки документів, що становлять банківську таємницю, проведено ряд обшуків, вилучено близько 40 печаток.

За результатами розгляду кримінальних справ двох пособників «конвертаційного центру» засуджено за ст. 27 ч. 2, ст. 205 ч. 1 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 5,1 тис.гривень.

Вироком суду співорганізаторів «конвертаційного центру» визнано винними у скоєнні злочинів передбачених ст.ст. 27 ч.2, 27 ч.5, 28 ч.2., 205 ч.2, 358 ч.3, 358 ч.4 КК України і призначено покарання у вигляді штрафів в розмірі 38,2 тис. гривень та 1 року обмеження волі.

За матеріалами УПМ ДПС у Чернівецькій області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...