• Головна
  • "Неприємні ситуації на кордоні": тернополян попереджають про ускладнення перевірок польськими прикордонниками
15:01, 21 вересня 2019 р.

"Неприємні ситуації на кордоні": тернополян попереджають про ускладнення перевірок польськими прикордонниками

Заробітчани, які їхали на роботу за біометричними паспортами зараз мають неприємні ситуації на кордоні, а саме Польські прикордонники змушують при виїзді з Польщі всіх покинути автобуси та довести своє легальне перебування в Польщі, переглядають терміни перебування, запитують, що робили в Польщі.

Як повідомляє "Файне місто", якщо термін перебування безперервно 2 або 2.5 місяці — одразу просять показати "Освядчення" та умову, по якій працював дозвіл на роботу, якщо таких документів у вас не буде, то очікуйте одразу депортацію на 6 місяців та штраф.

Також перевіряють людей які їхали за візами: чи дійсно працювали у того роботодавця від якого Запрошення, скільки працювали, і навіть чи знають вони польську мову. Просять відповісти на елементарні запитання польською або ж таки прочитати щось елементарне. Знання польської перевіряють для того, щоб запевнитись, що заробітчанин працював саме у Польщі, а не поїхав далі в Німеччину чи Чехію по польській візі.

Ситуація дійсно складна, тому варто зберігати всі документи, які вам надають при оформленні, працювати тільки на легальній основі, якщо їдете по візі, то працювати саме у того роботодавця, від якого у вас запрошення. Якщо їдете до іншого роботодавця, уважно віднестись до перероблення вашого запрошення на інший офіційний документ.

Тим, хто їде по польських візах "куди подалі", враховувати цю ситуацію на кордоні, перетинати кордон словацький, угорський або літаком. Тому що така ситуація буде наявною ще досить довгий період.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Перевірки #кордон #польські #прикордонники

Коментарі

Оголошення
live comments feed...