• Головна
  • На що витрачатимуть бюджет Тернополя у 2013?
15:25, 27 грудня 2012 р.

На що витрачатимуть бюджет Тернополя у 2013?

Сьогодні на сесії Тернопільської міської ради  було прийнято рішення, яким затвердили бюджет Тернополя на 2013 рік. 52 з 52 присутніх в залі депутатів проголосувало «за» відповідне рішення.

– Сьогодні ми затвердили бюджет в обсязі 812 мільйонів гривень. Після прийняття обласного бюджету будемо мати можливість додатково збільшити доходи міського бюджету – чекаємо на збільшення ще близько на 4 млн. гривень. Завдяки власному бюджету з 1 січня можемо ефективно починати функціонувати, - каже міський голова Тернополя.

За словами Сергія Надала, бюджет 2013 року є кращим ніж попереднього року.

– У ньому збільшене фінансування делегованих повноважень, коли торік мали на 10 місяців, зараз ми передбачили на 11. Цього року ми збільшуємо фінансування на ремонт доріг прибудинкових територій, доріг, на ремонт житлових будинків, додатково виділяються спеціальні кошти на закупівлю і встановлення дитячих майданчиків, як у дворах будинків, так і в дитячих садочках. Негативом є те, що, як і в попередні роки, понад 35 мільйонів гривень власних коштів ми були змушені спрямувати на делеговані повноваження. З п’яти існуючих шкіл фізичної культури і спорту профінансована лише одна. Решту 4 – дофінансовуються з міського бюджету. З державного бюджету не передбачено жодної копійки на капітальні або поточні ремонти, або якісь капіталовкладення для установ освіти, охорони здоров’я. Ці кошти ідуть винятково з міського бюджету. Тобто 35 млн., про які я говорив, ми додатково спрямовули власне на делеговані повноваження – медицину, освіту, культуру, фізичну культуру і спорт, - зазначив Сергій Надал. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК мобілізує 100 000 чоловіків з цієї групи, бронювання не отримає ніхто з таких людей": повістки та відстрочка
Карпатський мольфар розповів про своє видіння і те, коли закінчиться війна в Україні
"Тотальна негода повертається в області України, навіжена злива заллє цілі міста": очікується небачена гроза, вітер і дощ
"В Україну сунуть несамовита негода і могутня гроза, небачена злива затопить вулиці міст": ніхто не чекав на такий дощ
Оголошення
live comments feed...