• Головна
  • Хоптян не зумів розрулити ситуацію в облраді, сесія далі «буксує»
15:40, 27 грудня 2012 р.

Хоптян не зумів розрулити ситуацію в облраді, сесія далі «буксує»

Тернопільська обласна рада досі не в змозі розпочати бюджетну сесію.

«Свободівці» намагаються максимально понервувати своїх політичних опонентів і вдаються щоразу до інших хитрощів, аби тільки відтягнути розгляд бюджету області на 2013 рік.

Оскільки на 10 год представники ВО «Свобода» зініціювали громадські слухання з обговорення проекту обласного бюджету, в.о. голови облради Сергій Тарашевський скликав сесію на 12 год. Однак о 12 год після виступу на громадських слуханнях керівників управлінь облдержадміністрації, депутати від ВО «Свобода» залишились на слуханнях, натомість на сесію пішли лише частина депутатів з інших фракцій та представники структурних підрозділів ОДА. Станом на 12.30 в залі зареєструвалося лише 43 депутати, відповідно сесія була неправочинною.

При цьому керівник фракції ВО «Свобода» Марія Чашка заявила, що її однопартійці взагалі вперше чують, що сьогодні на 12 год мала бути сесія. Її «наївну необізнаність» спростував Сергій Тарашевський, який нагадав, що про призначення сесії на 27 грудня він повідомляв ще в сесійній залі 25 числа (коли «свободівці» зірвали бюджетну сесію), а згодом працівники апарату обдзвонили всіх депутатів і повідомили їм про час проведення чергового пленарного засідання.

Оскільки «свободівці» сьогодні не прийшли на 12 год, в. о. голови облради скликав погоджувальну раду за участі представників всіх фракцій. На неї прийшов навіть голова облдержадміністрації Валентин Хоптян, який цього року лише раз приходив на сесію облради на початку року і з тих пір на пленарні засідання обласної ради він не з’являвся.

Після майже півгодинних перемовин було прийнято рішення продовжити громадські слухання, а сесію розпочати о 14.30.

Втім, навіть о цій порі сесія так і не розпочалася, оскільки громадські слухання надалі продовжуються.

Нагадаємо, у випадку неприйняття бюджету до 31 грудня, з 1 січня 2013 року можуть виникнути проблеми із фінансуванням лікарень швидко допомоги, які будуть реструктуризовані в центри екстреної меддопомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...