• Головна
  • Що твориться на тернопільському ринку напередодні Нового року?
11:00, 29 грудня 2012 р.

Що твориться на тернопільському ринку напередодні Нового року?

В магазинах та на ринках міста активно продають новорічні товари.

В магазинах та на ринках міста вже активно продають новорічні товари. Яскраві іграшки на ялинку, кольорові віночки, оригінальні екібани, фігурні свічки, декоративний сніг, гірлянди і привабливі ліхтарики – кожен може знайти все, чого душа бажає. Щороку асортимент святкової атрибутики збільшується, кажуть продавці. Ціни коливаються в залежності від величини та складності виробу.

- Є різна іграшка, різні прикраси до хати, можна оцими гілками, досить гарно прикрашати сходову клітку, прикрашають каміни, двері, віночки різні, вішають, як оберіг на двері»Марія, - розповідає ІНТБ продавець на Тернопільському центральному ринку. 

Закордоном без Санта Клауса найголовніші зимові свята важко й уявити. В Україні цей дідусь також став популярним, щоправда називаємо ми його Дідом Морозом.

Марія, продавець на Тернопільському центральному ринку: «маємо різні Діди Морози, маємо на вікна, маємо від 125 гривень, 125, 165, великий – 255, маємо два таких, що світяться по 280 гривень»

Традицію прикрашати свою оселю на новорічно-різдвяні свята тернополяни підтримують. Попит на такі товари не падає, зізнаються продавці. За східним календарем 2013-ий – рік Чорної Водяної Змії. Її і зображають на багатьох іграшках.

Валентина, продавець на Тернопільському центральному ринку: «в нас зміюк є дуже багато іграшок, є іграшка скляна, формова, є іграшка м’яка, іграшка дуже цікава, неповторна іграшка і не є дорога іграшка, цього року її найбільше купують, від дев’яти гривень»

Прикрашають люди не лише свої домівки, а й самих себе. Маски героїв фільмів жахів, кольорові перуки, капелюхи, все можна знайти на прилавках.

Валентина, продавець на Тернопільському центральному ринку: «масочка від трьох гривень, є різні парики, різні ковпачки, окуляри, є страшні маски, тобто асортимент в нас великий, хороший асортимент».

Декоративні ялинки зайняли першість. «Живих» зелених красунь вирубувати не можна. Альтернативою стали «штучні».

Марія, продавець на Тернопільському центральному ринку: «сосна йде від метра до двох з половиною, найменша коштує 115 гривень, тоді йде метр тридцять – 185, півтора метри – 250, метр вісімдесят, два десять, два тридцять»

А для тих, хто не уявляє собі Нового Року та Різдва без хвойного запаху, є свіжі, невеликі ялинки, складені з гілочок.

Марія, продавець на Тернопільському центральному ринку: «беремо гілки, зв’язуємо їх, ну і це пішло тепер в моду більше, «живі» не дозволяють вирубувати»

Прикрашаючи ялинку, варто лише включити фантазію та використати якнайбільше блискіток, іграшок та вогників, щоб святкування було яскравішим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...