Скільки тернопільські школярі платитимуть за проїзд під час канікул?

Впродовж всього навчального року включно із канікулами та вихідними днями тернопільські школярі та студенти можуть їздити безкоштовно з допомогою електронного квитка у комунальному громадському транспорті та у автобусі «1а». Це стосується і періоду канікул, які розпочалися сьогодні, 7 жовтня.

Для безкоштовного проїзду їм необхідно пред’явити електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» категорії «Учнівська» чи «Студентська». Без наявності електронного квитка учні та студенти не зможуть скористатися можливістю безкоштовного проїзду у електротранспорті, пише МедіаТор.

Кількість безкоштовних поїздок впродовж дня – необмежена. Проте встановлений тайм-аут (30 хвилин) при пересуванні в одному і тому ж транспортному засобі.

Натомість проїзд у маршрутках на час канікул для школярів становитиме 6 гривень, тоді як у навчальний період при наявності електронного квитка школярі сплачують за проїзд 3 гривні. Якщо електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» відсутній, то при готівковому розрахунку школяр оплачує повну суму проїзду – 6 гривень у тролейбусі та 7 гривень у маршрутці.

Тернопіль проїзд маршрутка школярі канікули
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі