• Головна
  • Шість років мук і сліз, горе і не бажання жити - позаду: хлопчик, що боровся відразу з двома страшними захворюваннями шкіри, отримав дієве лікування в Ізраїлі (ФОТОФАКТ)
09:30, 9 жовтня 2019 р.

Шість років мук і сліз, горе і не бажання жити - позаду: хлопчик, що боровся відразу з двома страшними захворюваннями шкіри, отримав дієве лікування в Ізраїлі (ФОТОФАКТ)

Нагадаємо, що 6 років Вадим, із села Шипинці в Чернівецькій області, намагався побороти свою хворобу (Псоріаз), яка має найвищий ступінь складності і покриває 99 відсотків його тіла, його рани тріскали і кровили, в такі моменти він навіть не міг ставати на ноги, шкіра на яких лопала, гнила і кровила... Він постійно осипався, з його тіла відпадали куски відмерлої шкіри і вкривали все навкруг... йому було боляче, особливо вечорами і ночами...

Проте, небайдужі українці створили для нього справжнє чудо: зібрали необхідну суму і рідні змогли розпочати лікування закордоном. Про перші успіхи та щастя, якому не має меж розповіла на своїй сторінці в мережі Фейсбук Марта Левченко:

"Дорогі) ми знаємо, що ви всі хвилюєтеся за Вадимчика, не знаєте чи вдалося йому вирушити до Ізраїлю, як він себе почуває, і чи бувають чудеса... 

Хотіли написати новини пізніше, після закінчення лікування, яке зараз Вадимчик успішно проходить в Ізраїлі, але ж ваша щоденна турбота і щастя від якого нас розриває на частинки не дає нам змоги більше мовчати) 

Показуємо вам незакінчений результат першої половини лікування дитини, я думаю фото говорять самі за себе) 

6 років мук і сліз, горе і не бажання жити по-заду... і це все ваша віра, ваша доброта, ваша довіра... 

Знаєте, всі випробування які лягають на мої плечі, моє серце і здоров’я, варті таких результатів... результатів щастя, віри в чудеса і в вселенську доброту! Ми продовжуємо лікування, ми ідемо до мети, по-переду ще багато випробувань,але Вадимчик все терпить , і тепер на його обличчі посмішка, він будує плани на майбутнє, мріє про своє найшвидше повернення в школу і вже навіть вибрав собі одяг в чому побіжить до школи) 

Дякую, дякую кожному хто разом з нами, хто читає історії дітей і стає на сторону добра, хто сьогодні засне із посмішкою, бо зробив надзвичайну справу, кому є що розповісти своїм дітям)

Смс мами Вадимчика : "Дякуємо Вам за те що повірили в нас,людям які так щиро нас підтримують.Віра в те, що може бути чудо допомогла і зараз Вадюся дуже щасливий. Він хоче без перестанку ходити,ні від кого не ховається.Це велике щастя за довгі роки бачити дитину щасливою.дякуємо за доброту".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шкіра #хвороба #лікування #одужання
Оголошення
live comments feed...