"Переплутав ногу та голову": п'яний лікар у сусідній області не зміг зробити дитині рентген (ВІДЕО)

На Рівненщині був зафіксований шокуючий випадок: лікар перебував на своєму робочому місці геть п'яний. Він ледве стояв на ногах і навіть не зміг зробити рентген дитині, яка цього потребувала.

Те, що коїлося у кабінеті медика, зафіксувала на відео матір хлопчика. А лаборант, який тепер тверезий, виправдовується і запевняє, що йому соромно.

Невпевнена хода та нерозбірлива мова на відео, яке зняла матір 7-річного пацієнта Марія Ткачук. Лаборант Володимир Довбета (лікар) ледве тримався на ногах.

Від нетверезого лікаря жінка свого сина відразу забрала: хлопчик вдарився головою об парту і почувався зле. Медики запідозрили струс мозку, тому слід було зробити відповідний знімок черепа.

За словами пані Марії, лікар замість голови планував світити хлопчику ногу. 

У Радивилівській районній лікарні інцидентом прикро вражені. Запевняють, що раніше лаборант проблем із алкоголем не мав. А того дня перебував на робочому місці в урегентному порядку. Тобто у лікарню за викликом у неробочий час.

"Він приїхав із дому сам велосипедом",- розповідає завідувач рентгенологічного відділення Микола Герасимчук. -"Після роботи. Не пообідав. Десь, може, випив сто грам".

Скільки випив, Володимир не каже, телефоном зазначив, що планує вибачитися перед маленьким пацієнтом та її матір'ю, бо дуже соромно:

"Собі в очі дивитися не можу. Всім людям порадив би так не чинити".

 Чоловікові 50 років. Рентгенологом працює понад двадцять.

Детальніше дивіться у відео "Свідок".

П'яний лікар рентген дитина голова нога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі