Як обрати професійну сигналізацію для житлового будинку

Щоб захистити своє майно від зловмисників, необхідно скористатися якісною сигналізаційною системою. Але недорогі варіанти не відповідають встановленим вимогам, відповідно, не можуть захистити житлову площу. Щоб куплена система виконувала свою роль, вона повинна відповідати сучасним професійним стандартам.

Як обрати професійну сигналізацію для житлового будинку, фото-1

Вимоги до професійної сигналізації

Охорона житлового будинку — це комплексні заходи, що задіють різні види пристроїв, в тому числі не тільки камери відеоспостереження, але і датчики руху, відкриття дверей та вікон. Так як тільки професійна система здатна вберегти житлоплощу від злому, вона повинна відповідати ряду вимог:

  • кілька каналів зв'язку;

  • онлайн-сховище;

  • надійний зв'язок для всіх пристроїв;

  • захист від підробки та шифрування даних.

Це основні вимоги, без відповідності яким не може йти мови про комплексний захист житлоплощі. Найчастіше компанії пропонують свої послуги з урахуванням вартості обладнання та його установки. Ознайомитися з пропозиціями можна на сайті: https://venbest.ua/ohrana-zhilyh-domov/

Шифрування передачі даних та захист

Дуже важливий момент — усі дані повинні бути зашифровані та передаватися захищеними каналами, щоб зловмисники не змогли їх перехопити та використовувати у своїх цілях. Радіосигнал повинен шифруватися складним алгоритмом, щоб його було складніше перехопити. Непрофесійні системи не здатні відповідати цим вимогам.

Зв'язок з охоронною фірмою та світом

Зв'язок з централлю повинен бути дуже надійним, навіть короткочасні переривання сигналу можуть призвести до серйозних наслідків. Професійні системи працюють на частотах 433 МГц або 868 МГц, і для зв'язку з централлю використовують цілий діапазон, а не одну конкретну частоту.

Як обрати професійну сигналізацію для житлового будинку, фото-2

Щоб підтримувати зв'язок зі світом, сигналізація повинна використовувати кілька каналів зв'язку, включаючи:

  • GSM;

  • Ethernet;

  • Wi-Fi.

Це необхідно для того, щоб система завжди могла сповістити користувача про те, що спрацювала сигналізація. Якщо використовується тільки одне джерело зв'язку, збій може відбутися навіть з природних причин — закінчилися кошти на сім-карті, зірвалося підключення і т.д.

Як обрати систему

Вибирати систему сигналізації варто з урахуванням зазначених вимог. Нерідко охоронна компанія самостійно радить або продає клієнтам комплекс пристроїв певної марки. В іншому випадку краще звертатися до перевірених рітейлерів, та вибирати професійну сигналізацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі