• Головна
  • У Тернополі відкрили сучасну школу художньої гімнастики «Принцеса»
12:18, 21 жовтня 2019 р.

У Тернополі відкрили сучасну школу художньої гімнастики «Принцеса»

У Тернополі відкрили сучасну школу художньої гімнастики «Принцеса»

Абсолютно кожна дівчинка може відвідувати школу художньої гімнастики «Принцеса» і, навіть якщо не стане Чемпіонкою України, отримає ідеальну базову школу з підготовки тіла до будь-якого танцю.

Заняття включають гімнастично-хореографічну підготовку, акторську майстерність, роботу з гімнастичними предметами і вивчення змагальної вправи, з якою дівчинка зможе змагатись та виступати на конкурсах і концертах міста та бути особливою, адже гімнастики вони такі.

Ціль школи художньої гімнастики «Принцеса» - це підготовка дівчаток до участі у змаганнях на всеукраїнському рівні.

Усі тренери і хореографи школи проходять навчання та підготовку до тренувань в головного тренера школи художньої гімнастики «Принцеса» - Цовми Оксани, для якої, в першу чергу, на занятті всі повинні дотримуватись філософії школи - ставлення до дитини, як до особистості, розвиток фізичних якостей шляхом не руйнування моральних якостей .

«Мені потрібно, щоб діти виросли і не втекли на вулиці, побачивши тренера, а з посмішкою підбігали і обіймалися та згадували про те, як було класно на тренуваннях і як шкода, що зараз вони вже дорослі майстри спорту і не можуть тренуватись в команді з дітьми. Я маю 15-річний досвід роботи з дітьми та батьками. Приємно і перемагати, і знати, що діти в надійних руках. Мрію, щоб кожна дівчинка досягнула тієї вершини, яку заслуговує за свої старання та працю», - зазначила п.Оксана.

Заняття проходять за адресою м.Тернопіль, бульвар Симона Петлюри, 1а, мікр-н "БАМ", ТЦ "Анемона". Записатись на перше заняття можна за тел. 050 936 07 71 099 74 89 287

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#художня_гімнастика #Принцеса #школа_художньої_гімнастики #гімнастика

Коментарі

Оголошення
live comments feed...