• Головна
  • На Тернопільщині від важкої хвороби померла дівчина-підліток
11:03, 19 жовтня 2019 р.

На Тернопільщині від важкої хвороби померла дівчина-підліток

На 15 році життя після важкої хвороби відійшла у вічність мешканка сел. Гор. Вигнанка Петрас Олена. 

Як повідомляв сайт 0352.ua, в дівчини діагностували муковісцидоз, важку форму.  Оленка була кисневозалежна, постійно дихала лікарняним киснем... Це означало,що її легені, з'їджені кістофіброзом, практично самостійно майже не дихали. Рідні і близькі намагались врятувати життя своїй Оленці. Але доля розпорядилась по-іншому.

Адміністрація сайту висловлює щирі співчуття з приводу смерті Оленки.

На Тернопільщині від важкої хвороби померла дівчина-підліток, фото-1

Про смерть дівчини повідомляють небайдужі люди в соціальних мережах. Вони повідомляють, що наразі родині померлої потрібна фінансова підтримка. Всім, хто має можливість допомогти можуть звертатись по телефону до матері, або перераховувати гроші на банківський рахунок. 

+380 97 518 99 88 - тел.мами Світлани 

 Номер рахунку карти Приватбанку:
4149 4996 4056 3829 на ім'я Петрас Світлана Ярославівна

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #смерть #хвороба #дитина
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення