Знайшли брак у продуктах харчування - залишайтесь при своєму: у Тернополі майже не займаються "такими дрібними справами" (ФОТО)

Сьогодні ми розповідали про знахідку тернополянки у шоколадному батончику. Вона виявила у своєму перекусі живих личинок і вирішила відшкодувати собі "збитки" та зрозуміти, куди з такими випадками звертатись.

Як з'ясувала дівчина, санепідемстанція на вихідних не працює. На черговому пості установи їй  сказала, що вони таким не займаються. Для цього потрібно шукати Службу Захисту прав споживачів, писати відповідну заяву на Київ, але не факт, що будуть займатись таким дрібним "дєлом". Тому що зараз такого якби немає, щоб справді хтось звертав на таке увагу, випадків, каже, в наш час багато таких. Потрібно дуже багато доказів, щоб щось у цьому виграти.

У супермаркеті дівчина влаштувала скандал, покликали директора і адміністратора. Написала скаргу, вимагаю від них відповіді протягом 72 год. 

Відшкодували їй кошти згідно з чеком, не більше, а шмат того батончика забрали, щоб наочно мати доказ. 

Юлія додаткова скинула їм відео, і управителі, при ній, відправили на Вайбр це своєму Вищому начальству.

"Адміністратор ще так цікаво заявила, що я, мовляв, не перший клієнт їхньої мережі! Упродовж тижня вже було декілька таких казусів, і відразу випередила мене із назвою батончика "Funtik". Каже вона: я ж не заглядаю у кожну обгортку, не знаю, що у середині. Напевно партія прострочена, хоч термін в нормі. Оскільки батончик з горішками, курагою, соняхом, то черв'як може у таке середовище заселитись! Це зовсім не нормально і не гідне виправдання", - обурюється дівчина.

Звертаємо увагу, що допис у соціальних мережах про неякісні товари, допустимий.Така інформація стає попередженням для інших. Проте підставою для проведення перевірки є лише офіційне звернення в інспекцію з питань захисту прав споживачів у Тернопільській області.

Наполегливо рекомендуємо: якщо ваші права як споживача порушили, пишіть письмову заяву! Для отримання консультацій звертайтесь до інспекції з питань захисту прав споживачів у Тернопільській області  за адресою: бульвар Шевченка, 11, та за телефонами: (0352) 52-16-65 , (0352) 52-83-71 і тел./факс (0352) 52-32-16. 

Знайшли брак у продуктах харчування - залишайтесь при своєму: у Тернополі майже не займаються "такими дрібними справами" (ФОТО), фото-1 Знайшли брак у продуктах харчування - залишайтесь при своєму: у Тернополі майже не займаються "такими дрібними справами" (ФОТО), фото-2
тернопіль батончик рукавичка личинки хробаки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі